Обща категория > Технически и Продукти

Избор на каска !

(1/1)

krassswr:
Трябва да си избера каска защото си счупих моята.
Спрял съм се на следните модели.
http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?ModelID=15157
http://screambikes.eu/kaska-drag-dv16-7.html
http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?ModelID=30316

Кажете си мнението или ми предложете други варианти.

Atosark:
Kaska... softcore  :D

FAQinc:
Giro Hex е много добра!

krassswr:
ПИШИ НА КИРИЛИЦА !

--- Цитат на: FAQinc в Септември 22, 2009, 01:46:12 am ---Giro Hex много е добра!

--- Край на цитат ---
Ами да добра е обаче е доста над бюджета и затова се спрях на Bell Venture.

Навигация

[0] Списък на темите

Премини на пълна версия