Обща категория > Технически и Продукти
Избор на каска !
(1/1)
krassswr:
Трябва да си избера каска защото си счупих моята.
Спрял съм се на следните модели.
http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?ModelID=15157
http://screambikes.eu/kaska-drag-dv16-7.html
http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?ModelID=30316
Кажете си мнението или ми предложете други варианти.
Atosark:
Kaska... softcore :D
FAQinc:
Giro Hex е много добра!
krassswr:
ПИШИ НА КИРИЛИЦА !
--- Цитат на: FAQinc в Септември 22, 2009, 01:46:12 am ---Giro Hex много е добра!
--- Край на цитат ---
Ами да добра е обаче е доста над бюджета и затова се спрях на Bell Venture.
Навигация
[0] Списък на темите
Премини на пълна версия