Обща категория > Технически и Продукти

Електронен магазин УСТРЕМ

(1/1)

Zdravko:
Вече е факт и електонният ни магазин.
Естествено има и ще има още доста работа по него.

Стремим се да има промоции, уникални продукти, най-добри цени и всичко каквото ви потрябва.

Пускам тази тема за да се ползваме от вашите съвети и препоръки за него.
Ако видите пропуски, грешки и неточности също пишете. :)

... и пазарувайте!!!  :):):)


bibendum:
Хареса ми новият ви електронен магазин. Снимките са много качествени и информацията за продуктите е много изчерпателна . Само трябва да го напълните с малко повече продукти (предполагам , че работите по въпроса). И е хубаво да пуснете реклами в други сайтове за велосипеди като MTB-BG. Ще използвам ел. магазина за справочник , а ще пазаря на място защото съм от Варна както знаете. Поздрави и успех. ;)

Навигация

[0] Списък на темите

Премини на пълна версия