Обща категория > Технически и Продукти
Електронен магазин УСТРЕМ
(1/1)
Zdravko:
Вече е факт и електонният ни магазин.
Естествено има и ще има още доста работа по него.
Стремим се да има промоции, уникални продукти, най-добри цени и всичко каквото ви потрябва.
Пускам тази тема за да се ползваме от вашите съвети и препоръки за него.
Ако видите пропуски, грешки и неточности също пишете. :)
... и пазарувайте!!! :):):)
bibendum:
Хареса ми новият ви електронен магазин. Снимките са много качествени и информацията за продуктите е много изчерпателна . Само трябва да го напълните с малко повече продукти (предполагам , че работите по въпроса). И е хубаво да пуснете реклами в други сайтове за велосипеди като MTB-BG. Ще използвам ел. магазина за справочник , а ще пазаря на място защото съм от Варна както знаете. Поздрави и успех. ;)
Навигация
[0] Списък на темите
Премини на пълна версия