Класиране

ДЕЦА ДО 6 ГОДИНИ
Място No: Имена Клуб Резултат Точки за семейно класиране
1 12 Кристиан Стоянов Кралев 10  
2 80 Денислав Бориславов Бончев 9  
3 34 Мира Мирославова Мирчева 8  
4 16 Драго Драгомир Попов 7  
5 44 Румен Георгиев Георгиев 6  
6 47 Недялко Желязков Петров 5  
7 75 Кристина Калинова Веждарова КК Варна 4  
8 76 Пресиан Маринов Христов КК Варна 3  
9 33 Дарин Огнянов Дянков Устрем 2  
10 41 Ирина Живкова Ганева Бургас отказал се 1  
Деца 7-8 години
1 29 Николай Манолов Николов Устрем 9  
2 52 Росен Ивайлов Колимов Устрем 6  
3 4 Павел Станиславов Иванов     3  
Деца 9-10 години
1 84 Мирослав Любомиров Бабукчиев 10  
2 38 Анастасия Викторовна Полисчук Устрем 8  
3 46 Арман Харутюн Карагьозян КК Илчов Баир 6  
4 40 Димана Димчева Георгиева 4  
5 2 Анелия Здравкова Атанасова Устрем   2  
Деца 11-12 години
1 20 Лия Добромирова Радославова  Устрем 10  
2 13 Боян Жулианов Начев КК Варна 8  
3 31 Борис Николов Стоянов Устрем 6  
4 54 Галин Ивайлов Колимов Устрем 4  
5 35 Теодор Мирославов Мирчев     2  
Деца 13-14 години
1 6 Йордан Борисов Борисов 10  
2 50 Юлиян Тодоров Тодоров 9  
3 25 Кристиян Тихомиров Добрев Устрем 7  
4 3 Георги Илчев Митков 6  
5 83 Христо Тодоров Миховкси 4  
6 7 Йордан Йорданов Горанов 3  
7 82 Денислав Тихомиров Попов     1  
Жени начинаещи 
1 87 Деляна Захариева Иванова Устрем 10  
2 51 Стела Николаева 9  
3 91 Димитрина Димитрова Устрем 8  
4 72 Виктория Павлова 7  
5 73 Ивелина Минкова 6  
6 10 Радосвета Георгева 5  
7 70 Елеонора Чорбаждиева Устрем 4  
8 65 Татяна Русенова Устрем 3  
9 63 Михаела Пеева Стефанова 1  
10 64 Десислава Трендафилова Пашова 1  
11 71 Лилия Валенинова Милева Устрем отказала се 1  
Жени елит
1 22 Анелия Донева Карагьозян КК Варна 10 13,33
2 21 Венета Драганова Пандолкова КК Варна 7 9,33
3 79 Ирена Стефанова Стоянова Планински Орел 4 5,33
4 43 Ирина Тодорова Ганева Бургас   1 1,33
Мъже начинаещи 
1 66 Румен Йорданов Русанов Устрем ????? 10  
2 74 Илиян Митков Димитров Устрем 10  
3 1 Димитър Валентинов Минков 9  
4 69 Галин Иванов Кръстев Илчов Баир 9  
5 30 Тихомир Добрев Добрев Устрем 8  
6 32 Симеон Веселинов Симеонов Устрем 8  
7 28 Тихомир Георгиев Тенев КК Варна 7  
8 37 Георги Георгиев Начев 7  
9 36 Димитър Щилиянов Котов Устрем 6  
10 98 Мартин Звезделинов Ангелов 6  
11 94 Ивелин Жеков Митев Аз карам 5  
12 59 Николай Янков Стоянов Устрем 5  
13 9 Никола Здравков Игнатов 4  
13 97 Любомир Орлинов Ковачев Устрем 4  
14 62 Трендафил Трендафилов Пашов 3  
15 85 Димитър Тодоров Димитров 2  
  5 Стойчо Олег Жеков 2  
  56 Тодор Тонев Тонев Устрем   1  
Мъже напреднали
1 101 Иван Кръстев Мухтаров Крос 10 13,33
2 96 Жеко Стефанов Стойчев Зелен Път 10 13,33
3 88 Тодор Емилов Тодоров Планински Орел 10 13,33
4 102 Станимир Иванов Неделчев 9 12,00
5 78 Йордан Димитров Дончев Планински Орел 9 12,00
6 27 Ясен Миленов Александров КК Варна 9 12,00
7 18 Данаил Владимиров Ушев КК Варна 8 10,67
8 15 Петър Георгиев Костов 8 10,67
9 95 Орлин Йорданов Тенчев Устрем 8 10,67
10 89 Димитър Георгиев Карабахчиев 7 9,33
11 67 Борислав Руменов Минчев 7 9,33
12 14 Георгии Жулианов Начев 7 9,33
13 11 Петър Бойков Мичев 7 9,33
14 81 Веселин Димитров Беделев Устрем 6 8,00
15 105 Свилен Димитров Гавраилов Устрем 6 8,00
16 60 Живко Димитров Ганев Бургас 6 8,00
17 19 Даниел Красимиров Жеков КК Варна 5 6,67
18 103 Бойко Стоянов Стоянов Устрем 5 6,67
19 92 Христо Георгиев Георгиев Устрем 5 6,67
20 57 Йордан Весков Василев 4 5,33
21 68 Кристиян Райков Костов 4 5,33
22 104 Калоян Николаев Стоянов Устрем 4 5,33
23 39 Иван Николаев Грънчаров 4 5,33
24 55 Ивайло Иванов Колимов Устрем 3 4,00
25 58 Мартин Иванов Иванов Устрем 3 4,00
26 61 Теодор Димитров Ганев Устрем 3 4,00
27 93 Красимир Тодоров Иванов Устрем 2 2,67
28 45 Милен Захариев Недев Илчов Баир 2 2,67
29 86 Чавдар Иванов Иванов Устрем 2 2,67
  26 Атанас Николаев Цанев отказал се 1 1,33
  42 Захари Красимиров Николов Илчов Баир отказал се 1 1,33
  53 Найден Димитров Данчев отказал се 1 1,33
  48 Милен Илиев Цветанов Илчов Баир ? 1 1,33
  49 Руси Недляков Недялков Илчов Баир ? 1 1,33
Мъже елит
1 100 Александър Алексиев Алексиев КК Зарата 10 16,67
2 23 Тодор Николаев Ангелов КК Варна 9 15,00
3 17 Добрин Красимиров Лиловски КК Варна 8 13,33
4 99 Мирослав Алексиев Алексиев КК Зарата 7 11,67
5 90 Калин Атанасов Веждаров КК Варна 5 8,33
6 77 Николай Димитров Дончев Търговище 4 6,67
7 24 Николай Дончев Николов КК Варна 3 5,00
8 8 Милен Любомиров Димитров Устрем отказал се 1 1,67
СЕМЕЙНО КЛАСИРАНЕ
Място Номера Имена + Фамилия Клуб брой формула Точки
1 99, 100 Мирослав и Александър Алексиеви Зарата 2 (16,67+11,67+2)/2 15,17
2 22, 46 Анелия и Арман Карагьозян КК Илчов Баир 2 (13,33+6+2)/2 10,66
3 13,14 Боян и Георги Начеви 2 (7+9,33+2)/2 9,17
4 25, 30 Кристиян и Тихомир Добреви Устрем 2 (7+8+2)/2 8,50
5 38, 65, 66 Анастасия, Татяна и Румен Русанови Устрем 3 (8+3+10+3)/3 8,00
6 75, 90 Кристиана и Калин Веждарови 2 (4+8,33+2)/2 7,17
7 104, 31, 59 Калоян, Борис и Николай Стоянови Устрем 3 (5,33+6+5+3)/3 6,44
8 34, 35 Мира и Теодор Мирчеви 2 (8+2+2)/2 6,00
9 55, 52, 54 Ивайло, Росен и Галин Колимови Устрем 3 (3+6+4+3)/3 5,33
10 43, 41, 60 Ирина, Ирина и Живко Ганеви КК Бургас 3 (1+1,33+8)/3 3,44