Започна събирането на снимките за Фотоконкурса!
Снимки можете да пращате на foto@ustrem-bg.com
Подробности и правила на конкурса на http://velofest.ustrem-bg.com/competition.html

Класиране

УСТРЕМ ВЕЛОФЕСТ 2012 - СЪСТЕЗАНИЕ ПО КРОС КЪНТРИ - 08.04.2012 г.

Общ брой състезатели: 94

място състезателен номер време имена дата на раждане клуб/организация град

ГРУПА : ДЕЦА ДО 6 г.

брой състезатели 7

1 3 0:00:57 Николай Манолов Николов 10.12.2005 г. Велоклуб "Устрем" Варна
2 10 0:01:07 Александър Станиславов Пляков 20.09.2006 г. Велоклуб "Устрем" Варна
3 18 0:01:14 Николай Илиянов Цачев 19.01.2007 г. Велоклуб "Устрем" Варна
4 15 0:01:36 Мариян Мартинов Бозуров 11.10.2007 г. ТК "Маламбо" Варна
5 11 0:01:45 Росен Ивайлов Колимов 11.11.2005 г. Велоклуб "Устрем" Варна
6 27 0:02:18 Дарин Огнянов Дянков 08.03.2009 г.   Варна
7 16 0:04:20 Тодор Матеев Тодоров 24.02.2009 г.   Варна

ГРУПА : ДЕЦА 7 - 8 г.

брой състезатели 2

1 19 0:02:04 Арман Харутюн Карагьозян 12.01.2004 г. КК "Илчов Баир" Шумен
2 9 0:02:10 Мартин Златев Маринов 30.09.2003 г.   Варна

ГРУПА : ДЕЦА 9 - 10 г.

брой състезатели 8

1 2 0:08:15 Борис Николаев Стоянов 26.04.2001 г. Велоклуб "Устрем" Варна
2 4 0:08:35 Алекс Романов Райков 15.10.2001 г. ОУ "Кап.Петко Войвода" Варна
3 8 0:08:38 Радослав Красимиров Златев 05.07.2001 г.   Варна
4 22 0:09:27 Габриела Йорданова Докова 30.08.2001 г. ОУ "Кап.Петко Войвода" Варна
5 14 0:09:37 Александър Деянов Дончев 26.10.2001 г.   Варна
6 24 0:09:40 Галин Ивайлов Колимов 16.09.2001 г. Велоклуб "Устрем" Варна
х 34 отказал се Николай Мирославов Младенов 17.05.2002 г. ОУ "Кап.Петко Войвода" Варна
х 35 отказал се Невена Стефанова Ненова 15.07.2001 г. ОУ "Кап.Петко Войвода" Варна

ГРУПА : ДЕЦА 11 - 12г.

брой състезатели 10

1 20 0:12:06 Виктор Илиянов Цачев 19.07.2000 г. Велоклуб "Устрем" Варна
2 1 0:13:47 Йордан Борисов Борисов 13.11.1999 г.   Варна
3 13 0:14:29 Християн Мартинов Мавродиев 27.05.1999 г.   Варна
4 12 0:14:31 Светлин Ивелинов Иванов 02.07.1999 г.   Варна
5 17 0:15:24 Кристиян Тихомиров Добрев 18.11.1999 г.   Варна
6 7 0:21:52 Кристиян Росенов Горанов 04.05.2000 г. ОУ "Кап.Петко Войвода" Варна
х 6 отказал се Алекс Орлинов Либертинов 12.08.1999 г.   Варна
х 5 отказал се Денис Енверов Мехмедов 03.07.2001 г. ОУ "Кап.Петко Войвода" Варна
х 28 отказал се Даниел Дойчинов Баев 31.12.1999 г. ОУ "Кап.Петко Войвода" Варна
х 81 отказал се Мартин Красимиров Георгиев 05.04.2000 г. ОУ "Кап.Петко Войвода" Варна

ГРУПА : ДЕЦА 13 - 14г.

брой състезатели 4

1 25 0:17:57 Венцислав Георгиев Петков 14.11.1997 г.   Добрич
2 31 0:19:13 Петър Илиянов Евтимов 26.11.1997 г. Велос Варна
3 33 0:20:50 Ивайло Стоянов Ганчев 10.07.1997 г. Велос Варна
4 23 0:21:58 Явор Янков Ламбев 26.11.1998 г.   Добрич

ГРУПА : ЖЕНИ НАЧИНАЕЩИ

брой състезатели 6

1 29 0:19:00 Венета Драгомирова Пандохова 19.01.1997 г. КК "Алекси Николов" Варна
2 45 0:22:45 Димитрина Желкова Димитрова 24.02.1976 г.   Варна
3 72 0:26:00 Райна Господинова Кишишева 23.11.1972 г. КК "Алекси Николов" Варна
4 74 0:26:01 Татяна Дечкова Дякова 25.02.1985 г. КК "Алекси Николов" Варна
5 46 0:26:50 Зорница Орлинова Ковачева 18.09.1986 г. Велоклуб "Устрем" Варна
х 73 отказала се Светла Божкова Торосова 27.07.1961 г. КК "Алекси Николов" Варна

ГРУПА : ЖЕНИ ЕЛИТ

брой състезатели 2

1 58 0:29:35 Анелия Донева Карагьозян 26.10.1978 г. КК "Алекси Николов" Варна
2 78 00:37:20 Венцислава Атанасова Цачева 15.08.1976 г. Велоклуб "Устрем" Варна

ГРУПА : ТАНДЕМИ

брой състезатели 1

1 82 00:23:50 Орлин Йорданов Тенчев 15.08.1976 г.   Варна
Деляна Захариева Иванова 01.01.1986 г.   Варна

ГРУПА : МЪЖЕ НАЧИНАЕЩИ

брой състезатели 19

1 21 00:22:00 Огнян Ганчев Дянков 07.09.1973 г.   Варна
2 36 00:22:11 Анатоли Павлов Киров 14.10.1991 г.   Варна
3 30 00:23:42 Дани Петров Данев  07.10.1995 г.   Варна
4 88 00:25:05 Дидар Сируан Амин 04.09.1987 г. ДРАГ София
5 47 00:25:40 Деян Иванов Димчев 12.02.1982 г.   Варна
6 100 00:25:45 Борис Пламенов Занков 11.09.1994 г. Чета ++ Варна
7 32 00:25:50 Нестор Димитров Мержанов 15.02.1992 г.   Варна
8 40 00:27:20 Павел Несторов Мержанов 08.01.1990 г.   Варна
9 39 00:29:29 Ивелин Жеков Митев 15.02.1971 г. "АЗ Карам" Варна
10 49 00:32:10 Чавдар Иванов Иванов 04.12.1979 г. Велоклуб "Устрем" Варна
11 55 00:32:55 Ивайло Атанасов Тодоров 20.05.1986 г.   Варна
х 42 не стартирал Антон Георгиев Костов 11.05.1990 г.   Варна
х 44 не стартирал Спас Делев Георгиев 29.11.1989 г.   Варна
х 43 не стартирал Борислав Георгиев Балинов 26.05.1981 г.   Варна
х 64 не стартирал Атанас Пенев Атанасов 23.03.1962 г. КК "Юнак" Варна
х 69 повреда Тихомир Добрев Добрев 10.11.1975 г. Велоклуб "Устрем" Варна
х 51 отказал се  Георги Христов Христов 19.11.1979 г.   София
х 65 отказал се Харутюн Карагьозян 20.11.1970 г. КК "Илчов Баир" Шумен 
х 67 отказал се Деян Теодосиев Дончев 31.07.1968 г.   Варна

ГРУПА : МЪЖЕ НАПРЕДНАЛИ

брой състезатели 26

1 68 00:23:35 Йордан Димитров Дончев 15.02.1980 г.   Търговище
2 53 00:23:49 Борислав Руменов Минчев 15.08.1984 г.   Варна
3 62 00:27:35 Христин Стоянов Ангелов 12.07.1985 г. Велоразходка София
4 77 00:28:27 Тодор Емилов Тодоров 03.04.1982 г.   Търговище
5 84 00:29:40 Румен Йорданов Русанов 10.09.1972 г. Велоклуб "Устрем" Варна
6 113 00:30:32 Николай Красимиров Паламаров 22.08.1986 г.   Варна
7 54 00:31:00 Димитър Георгиев Карабахчиев 29.11.1977 г.   Варна
8 26 00:31:23 Станимир Младенов Стойчев 28.03.1975 г.   Варна
9 57 00:33:19 Александър Ангелов Йовчев 11.11.1991 г.   Варна
10 52 00:33:20 Деян Малешков Малешков 08.07.1985 г.   Варна
11 86 00:33:50 Илиян Венелинов Цачев 25.08.1973 г. Велоклуб "Устрем" Варна
12 37 00:34:17 Христо Георгиев Георгиев 11.11.1978 г.   Разград
13 50 00:34:20 Йордан Илюшин Сергеев 04.03.1986 г. КК "Алекси Николов" Варна
14 70 00:34:23 Владимир Анатолиев Дончев 23.06.1996 г.   Търговище
15 87 00:35:10 Калоян Николов Стоянов 04.09.1992 г. Велоклуб "Устрем" Варна
16 90 00:35:40 Красимир Тодоров Иванов 02.07.1982 г. Велоклуб "Устрем" Варна
17 111 00:35:41 Ивайло Иванов Колимов 06.09.1978 г. Велоклуб "Устрем" Варна
18 89 00:36:10 Бойко Стоянов Стоянов 18.02.1986 г. Велоклуб "Устрем" Варна
19 93 00:36:10 Венцислав Валериев Велков 05.10.1986 г. Велоклуб "Устрем" Варна
20 91 00:37:13 Пламен Светозаров Пасков 31.05.1988 г.   Добрич
21 56 00:37:16 Благовест Малешков Малешков 25.09.1987 г.   Варна
22 59 00:37:30 Свилен Иванов Иванов 18.09.1984 г.   Варна
23 60 00:37:36 Галин Ивелинов Иванов 24.02.1992 г.   Варна
24 83 01:01:52 Орлин Любомиров Ковачев 11.12.1962 г. Велоклуб "Устрем" Варна
25 38 01:03:34 Явор Иванов Кирчев 19.11.1984 г.   Варна
х 71 отказал се Виктор Стефанов Кирилов 16.07.1977 г.   Търговище

ГРУПА : МЪЖЕ ЕЛИТ

брой състезатели 8

1 75 00:42:27 Тодор Николаев Ангелов 13.10.1986 г. КК "Алекси Николов" Казанлък
2 80 00:44:17 Десислав Илиев Неделчев 24.01.1993 г. КК "Алекси Николов" Казанлък
3 66 00:54:37 Жеко Стефанов Стойчев 04.02.1976 г. Зелен Път София
4 48 00:59:20 Калин Атанасов Веждаров 04.03.1982 г.
Варна
5 76 01:08:00 Николай Димитров Дончев 10.05.1976 г.
Търговище
6 85 01:11:10 Свилен Гаврилов 07.10.1977 г. Велоклуб "Устрем" Варна
7 61 01:25:00 Теодор Генчев Иванов 02.03.1985 г. Велоклуб "Устрем" Павликени
8 99 отказал се Николай Динчев Николов 17.04.1976 г. КК "Алекси Николов" Варна

ГРУПА : СЕМЕЙНО КЛАСИРАНЕ

брой семейства 6

място регистрационен номер точки имена индивидуални номера клуб/ организация град
1 2 8,952 Николай, Виктор, Венцислава и Илиян Цачеви 18, 20, 78, 86 Велоклуб "Устрем" Варна
2 5 8,933 Борис и Калоян Стоянови 2, 87 Велоклуб "Устрем" Варна
3 3 7,67 Харутюн, Анелия и Арман Карагьозян 65, 19, 58 КК "Илчов Баир" Шумен 
4 1 4,58 Росен, Галин и Ивайло Колимови 11, 24, 111 Велоклуб "Устрем" Варна
5 6 2,67 Кристиян и Тохомир Добреви 17, 67 Велоклуб "Устрем" Варна
6 4 2,54 Зорница и Орлин Ковачеви 46, 83 Велоклуб "Устрем" Варна