Автор Тема: Добър ден! Имам да ви попитам!  (Прочетена 7085 пъти)

vvputin

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Добър ден! Имам да ви попитам!
« -: Март 28, 2012, 11:46:15 am »
День добрый! У меня к вам просьба! Я с друзьями туристами  собираемся в велопоход 4-й кат сложности в Болгарию в район Рильских гор.   Мы не первый раз выезжаем - вот тут мы в Черногории https://picasaweb.google.com/111182257652146777908/2520112011?authuser=0&feat=directlink
и по Турции

А теперь просьба. Нам, как молдаванам нужна ВИЗА. Для этого нужно приглашение, у нас никого знакомых в Болгарии нет - помогите мне сделать приглашение. Это не сложно!
На любом бланке пригласите нас на соревнования/поход или другое велосипедное мероприятие по срокам с 15 июня по 30 июня, поставить печать клуба или магазина и прислать по факсу или е-мэйлу.

Нас будет 4 (четыре) человека. ВСЁ НЕОБХОДИМОЕ У НАС ЕСТЬ! У нас будет свой маршрут, питание, вообщем все свое. Велосипеды мы привезем с собой!

Надеюсь на понимание и помощь! В случае успеха - у нас отличное криковское вино - с меня!
Спасибо, Вадим Путинцев, велотурист.

НА БОЛГАРСКОМ
Добър ден! Имам да ви попитам! Аз съм с моите приятели в Колоездене Пътуване туристи са на 4-та категория на България в района на Рила планина. Ние не сме първи път, остава - ние сме тук, в Черна гора https://picasaweb.google.com/111182257652146777908/2520112011?authuser=0&feat=directlink
и Турция

И сега, моля. Ние, като молдовците се нуждаят от виза. Имате нужда от покана, ние знаехме, никой в България не ми помага да взема покана. Не е трудно!
В каквато и да е форма ще ни покани на конкуренцията / турне или друго събитие под наем на датите, от 15 юни до 30 юни, поставя печат, клуб или магазин и да го изпратите по факс или електронна поща.

Ще бъдем 4 (четири) души. ВСИЧКО, КОЕТО СМЕ СЕ ИЗИСКВА! Ние ще имаме вашия маршрут, храна, въобще цялата своя собствена. Велосипеди ще донесе със себе си!

Надявам се на разбиране и подкрепа! В случай на успех - ние имаме едно отлично вино Крик - с мен!
Благодаря ти, Вадим Putintsev, велосипедисти.